İnsan Kaynakları 18 KASIM 2013 / 08:23

Cem Işık Teknosa’nın yeni pazarlama direktörü

2009 yılından bu yana Teknosa bünyesinde farklı görevlerde yer alan Cemal Cem Işık, Pazarlama Direktörü olarak atandı. Işık, bu görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.
Cemal Cem Işık, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Jeoloji Mühendisliği bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına ABD’de Circuit City’de Satış Danışmanı olarak başlayan Işık, burada sırasıyla reyon sorumlusu, departman müdürü, operasyon müdürü, satış sonrası destek proje müdürü, mağaza müdürü ve bölge müdürü pozisyonlarında 6 yıl görev yaptı. Daha sonra Lowe’s Home Improvement’da operasyon müdürü ve mağaza müdürü olarak görev yapan Cem Işık, 2009 yılında Teknosa’da Büyük Mağazalar Müdürü olarak göreve başladı ve ardından Karadeniz ve Doğu Marmara Bölge Müdürü olarak çalıştı.
ETİKETLER : Sayı:946

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN