İnsan Kaynakları 24 OCAK 2010 / 18:00

Çevrimiçi eğitimler başladı

Univera, web bazlı çevrimiçi eğitimlerini başlattığını açıkladı. Şirket bu paralelde ilk pilot eğitimi Marshall (Akzo Nobel) bayi ve toptancıları için gerçekleştirdi. yaklaşık 40 kişinin katıldığı eğitimde, EnRoutePlus Raporlama Aracı (ERA) modülü anlatıldı. Eğitim sonunda yapılan anket değerlendirilmesinde; katılımcıların yüzde 92’si yapılan eğitimin faydalı olduğunu; yüzde 87’si ise web eğitimlerine devam edilmesi gerektiğini belirtti.
Konuyla ilgili açıklama yapan Univera Yazılım Müdürü Deniz Kılıç; “Gerçekleştirdiğimiz ilk çevrimiçi web üzerinden eğitimle sektörde adeta bir ilki gerçekleştirdik. Uzaktan eğitim sayesinde Univera ürünlerinin tüm seviyedeki kullanıcılar tarafından bilinirliğini artırdık. Müşterilerimizi ürünlerimizin gelişim sürecindeki yeniliklerden zamanında haberdar ederek teknoloji farklılığımızı avantaja dönüştürdük. Yüzyılın getirdiği teknolojik avantajlar sayesinde zaman ve mekandan bağımsız hale gelebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Bu eğitimleri bir şirket standardı haline getirmeyi planlayan Univera, standart projelerde de bir eğitim alternatifi olarak müşterilere sunmayı amaçlıyor. Yapılan açıklamaya göre mevcut kullanıcılar Univera web sitesi üzerinden eğitimlere katılabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:755

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN