İnsan Kaynakları 24 OCAK 2010 / 18:00

Çevrimiçi eğitimler başladı

Univera, web bazlı çevrimiçi eğitimlerini başlattığını açıkladı. Şirket bu paralelde ilk pilot eğitimi Marshall (Akzo Nobel) bayi ve toptancıları için gerçekleştirdi. yaklaşık 40 kişinin katıldığı eğitimde, EnRoutePlus Raporlama Aracı (ERA) modülü anlatıldı. Eğitim sonunda yapılan anket değerlendirilmesinde; katılımcıların yüzde 92’si yapılan eğitimin faydalı olduğunu; yüzde 87’si ise web eğitimlerine devam edilmesi gerektiğini belirtti.
Konuyla ilgili açıklama yapan Univera Yazılım Müdürü Deniz Kılıç; “Gerçekleştirdiğimiz ilk çevrimiçi web üzerinden eğitimle sektörde adeta bir ilki gerçekleştirdik. Uzaktan eğitim sayesinde Univera ürünlerinin tüm seviyedeki kullanıcılar tarafından bilinirliğini artırdık. Müşterilerimizi ürünlerimizin gelişim sürecindeki yeniliklerden zamanında haberdar ederek teknoloji farklılığımızı avantaja dönüştürdük. Yüzyılın getirdiği teknolojik avantajlar sayesinde zaman ve mekandan bağımsız hale gelebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Bu eğitimleri bir şirket standardı haline getirmeyi planlayan Univera, standart projelerde de bir eğitim alternatifi olarak müşterilere sunmayı amaçlıyor. Yapılan açıklamaya göre mevcut kullanıcılar Univera web sitesi üzerinden eğitimlere katılabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:755