İnsan Kaynakları 01 OCAK 2012 / 17:08

ChaseCall’da genel müdür yardımcısı Ömer Sunal oldu

CHS Telekomünikasyon ve Çağrı Hizmetleri’nde satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı görevine Ömer Sunal  getirildi. Eğitimini İstanbul Üniversitesi  İktisat  Fakültesi İktisat  bölümünde tamamlayan Sunal, sırasıyla Sabancı  Telekom’da stratejik müşterilerden sorumlu satış yöneticiliği, Turkcell Grup şirketlerinden Turkcell Superonline’da  stratejik ve büyük müşterilerden sorumlu satış müdürü ve son olarak da Vodafone Türkiye’de Kurumsal İş Birimi Satış Müdürü olarak görev yaptı.
Ömer Sunal, satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak B2B satış, ulusal satış, ilgili iç koordinasyon, proje geliştirme ve yönetme, ürün geliştirme programları ile işbirliği içinde yönetilmesi, uygulanabilir iş planları belirlenmesi gibi birçok görevden sorumlu olacak.
ETİKETLER : Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN