İnsan Kaynakları 17 OCAK 2010 / 18:00

Cisco’da yeni dönem

Ümit Cinali, 11 Ocak 2010 tarihi itibariyle Cisco Türkiye Genel Müdürü olarak göreve başladı. Bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan Cinali, kariyeri boyunca Amerika, Avrupa ve Türkiye’de önemli pozisyonlarda çalıştı.
Danışmanlık, bütünleştirme ve yönetilen hizmetler sunan New York merkezli Exenet’in CEO ve Başkanı olarak görev yapan Cinali, daha önce Raychem dahil olmak üzere birçok teknoloji şirketini hayata geçirerek büyümelerine katkıda bulundu. Bilişimin farklı konularında deneyime sahip olan Cinali,  şirketlere
yönelik sistem ve çözümlerin geliştirilmesiyle uygulamasını, doğrudan ve satış kanalları aracılığı ile pazarlama faaliyetlerini yürüttü.
ETİKETLER : Sayı:754
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN