İnsan Kaynakları 08 ŞUBAT 2010 / 11:58

Cisco ikinci kez fikir avına çıktı

Cisco yenilikçi iş ve teknoloji fikirlerinin ortaya çıkması amacıyla hayata geçirdiği I-Prize Yarışması’nın ikincisini düzenliyor. Başvuruların alınmaya başlandığı yarışma, tüm dünyadan girişimcilerin, en yaratıcı milyar dolarlık iş fikirlerini ortaya koyması bekleniyor.
Geçen yıl yaklaşık 2 bin 500 katılımcının yarıştığı I-Prize kapsamında, girişimciler Cisco’nun işbirliği çözümleri üzerinde iş ve teknoloji fikirlerini geliştirebilecek. Yarışma sonucunda kazanan ekip 250 bin dolarlık ödülün sahibi olacak.
Başvuruların belirlenmiş olan dört farklı kategoriden birine uygun olması gerekiyor. Bu kategorilerin başlıkları; Çalışma hayatının geleceği, bağlı yaşam, öğrenmenin yeni yolları ve eğlencenin geleceği olarak sıralanıyor. Cisco Gelişen Teknolojiler Grubu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Marthin De Beer; “Bu yılki yarışmada katılımcıların inovasyondaki etkinliği ve hızını artıracak yeni video işbirliği çözümleri sunarak mesafe ve zaman kaynaklı engellerin de önüne geçiyoruz” dedi.
Yarışmayla ilgili bilgiye www.cisco.com/iprize adresinden ulaşılabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:757

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN