İnsan Kaynakları 06 MART 2011 / 18:00

Çok uluslu proje ‘Dinamikler 2011’

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD), Nisan ayını ‘Dinamikler 2011’ projesi ile karşılamak için geri sayımda. İPYD’nin her yıl düzenlediği, Türkiye’nin ilk ve tek proje yönetim kongresi olan Dinamikler 2011, birçok sektörden konuşmacıyı ve katılımcıyı misafir edecek. Birçok sektörden yerli ve yabancı misafirlerini 1-2 Nisan 2011 tarihleri arasında Swissotel The Bosphorus’da ağırlayacak olan Dinamikler 2011’in bu yılki ana konusu ise ‘Çok Uluslu Projeler’ (Multinational Projects) olacak.
İPYD’nin her yıl hayata geçirdiği bu kongre; dernek üyeleri tarafından bir ‘sosyal sorumluluk projesi’ olarak sahipleniliyor. Proje yönetimi ile ilgili farkındalığı artırma hedefiyle yol alan etkinlik, böylece önemli bir adımı hayata geçirmiş oluyor. Derneğin temel amacı da; proje yöneticiliğinin bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, Türkiye’deki uygulamalarla sınırlı kalmayıp, küresel bazda en iyi uygulamaları da Türkiye’de proje yönetimine odaklanmış kişilerle paylaşmak. 2011 yılının teması olan ‘Çok Uluslu Projeler’ de bu temelle paralellik sergiliyor.
Kongre ve program ile ilgili detaylar www.dinamikler.org adresinde yer alıyor.
ETİKETLER : Sayı:811

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN