İnsan Kaynakları 12 KASIM 2014 / 16:31

CV yazmaktan çok daha fazlası

Bu yıl 16’ıncı yaşını kutlayan Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü, iş ve kariyer etkinliklerine de devam ediyor. Yıldız İşletme Kulübü'nün gelenekselleşen ‘CV'ni Güncelle’ etkinliği, bu yıl "Tek İsim, İki Etkinlik" kapsamında 9’uncu kez düzenlenecek.

18 Kasım'da Beşiktaş Kampüsü Oditoryum Sergi Salonu'nda; 19-20-21 Kasım'da ise Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşecek olan etkinlik, YTÜ öğrencilerinin yanında diğer üniversitelerden öğrencilerin de katılımına açık. Alanında uzman pek çok kişinin konuk olduğu etkinlikte, birçok farklı başlıkta gerçekleşecek çeşitli sertifikalı eğitimler sonunda katılımcı öğrencilere sertifikalar da sunulacak.

Farklı sektörlerin önde gelen isimlerinin katılımıyla Beşiktaş ve Davutpaşa Kampüslerinde gerçekleşecek olan etkinlik, bu yıl farklı bir konseptle konuklarını ağırlayacak. Buna göre, geçen yıllarda iki ayrı etkinlik olarak düzenlenen “CV’ni Güncelle Yıldız” ve “CV’ni Güncelle Davutpaşa”, bu yıl ise tek isim altında bir gün Yıldız, üç gün de Davutpaşa Kampüslerinde katılımcılarını ağırlayacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN