İnsan Kaynakları 22 TEMMUZ 2012 / 15:23

Cyberoam Türkiye genel müdürünü belirledi

Türkiye’deki faaliyetlerini daha da güçlendirmeyi hedefleyen Cyberoam, bu yolda önemli bir adım atarak Emre Aktaş’ı Türkiye Ülke Müdürü olarak görevlendirdi. Şirket öncelikli olarak sunduğu UTM (Unified Threat Management - Birleşik Tehdit Yönetimi) çözümlerinin KOBİ’lerde kullanımını yaygınlaştırmaya ve 81 ilde bayi ağı kurmaya odaklanacak.
Cyberoam Türkiye olarak öncelikle KOBİ pazarına odaklanacaklarını söyleyen Emre Aktaş, ilk aşamada şirketin İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki mevcut bayi ağını Türkiye’nin 81 ilini kapsayacak şekilde yaygınlaştırmak istediklerini söyledi. Emre Aktaş, Cyberoam’un Türkiye’de 2011-2012 yılları arasında yüzde 300’lük bir büyüme performansı gösterdiğini ve şirketin Türkiye’ye yaptığı yatırımda bu performansın büyük rolü olduğunu söyleyen Emre Aktaş, 2012 yılında en az yüzde 100’lük büyüme hedeflediklerini belirtti.
ETİKETLER : Sayı:881
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN