İnsan Kaynakları 15 AĞUSTOS 2010 / 18:10

D-Smart’a transfer

D-Smart; D-Smart ve Smile markalarının reklam satış faaliyetlerini yeni oluşturulan Reklam Grup Başkanlığı  bünyesinde biraraya getirme kararı aldı. Bu gruba başkanlık etmek üzere ise reklam satış grup başkanı olarak Tankut Tonger atandı. İş hayatına Çukurova Grubu’nda başlayan Tonger, aynı grupta sırasıyla MEPAŞ’ta Show TV’den sorumlu reklam satış yönetmeni ve ZETPAŞ’ta ATV ve Show TV’den sorumlu reklam satış müdürü olarak görev aldı. Ardından Doğan Grubu’na geçen Tonger, grup bünyesinde DTV Reklam Grup Başkanlığı bünyesinde Kanal D’den sorumlu reklam satış koordinatörü olarak çalıştı.
Tonger, TRT’nin reklam satışının özelleşme süreci ile birlikte kurulan Sales House bünyesinde genel müdür yardımcılığını üstlendi. Tonger, D-Smart bünyesine katılmadan önce; Haber Türk ile Bloomberg TV ve radyolarının reklam satışından sorumlu genel müdür olarak görev yapıyordu.
ETİKETLER : Sayı:784

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN