İnsan Kaynakları 29 NİSAN 2014 / 11:15

Datagate'de iki yeni atama

Datagate Bilgisayar’da Pazarlamadan Sorumlu  Genel Müdür Yardımcısı ve Bilgisayar Satış Müdürü pozisyonlarına yeni isimler atandı. 

Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren Datagate Bilgisayar’ın Pazarlamadan Sorumlu yeni Genel Müdür Yardımcısı Oya Balkır oldu. Kariyerine 2006 yılında Index Grup’ta başlayan Bahadır Bilecik ise Datagate Bilgisayar Satış Müdürü görevine getirildi.

Oya Balkır kimdir?
Datagate Bilgisayar, 22 yıllık IBM kariyeri boyunca Satış Müdürlüğü, Operasyon ve Pazarlama Müdürlüğü ve son olarak Global Teknoloj Hizmetleri Müdürlüğü görevlerini üstlenen Oya Balkır’ı Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirdi. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Balkır, 1 Nisan itibarıyla Index Grup’un Ayazağa’daki yeni yönetim merkezinde görevine başladı.

Bahadır Bilecik kimdir?
Yaklaşık sekiz yıldır Index Grup’ta görev yapan Bahadır Bilecik ise, Datagate’in yeni Satış Müdürü oldu. Kariyerine Index Grup'ta başlayan Bilecik, bu süre içinde Müşteri Temsilciliği, Kanal Yöneticiliği ve Satış Yöneticiliği görevlerinde bulundu. Son olarak Neotech A.Ş. Satış Müdürü olarak görev yapan Bilecik, Niğde Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN