İnsan Kaynakları 08 HAZİRAN 2015 / 07:09

Dersimiz perakende ve satış uzmanlığı

Turkcell Dijital Akademi,  İstanbul Bilgi Üniversitesi’yle yeni projesi kapsamında “Perakende Satış” sertifika programı ile bu sektörde çalışan ve çalışmak isteyenlere mesleki kariyer ve uzmanlık fırsatı tanıyor. Sertifika programına katılanlar, Turkcell Akademi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden gerçek saha tecrübesini yaşamış eğitmenler tarafından deneyim ve örnekler, ipuçları, mini testler, kısa ve öz anlatımlarla sektörü tanıma, perakende satış kariyerini, uzmanlığını ve kendini geliştirme imkânı bulacaklar.

Turkcell abonelerinin kullanımına açık olan Turkcell Dijital Akademi’nin web sitesinden girilebilen eğitimler 49,90 TL’ye satın alınabiliyor. Program dâhilindeki 36 konu başlığı altında perakendeciliğin tarihinden satışa uygun ortam yaratmaya ve müşteri profillerine, stok yönetiminden iyi bir satış temsilcisinin becerilerine ve mağaza tiplerine kadar pek çok alanda eğitim veriliyor.

Turkcell’in “Perakende Satış” sertifika programını seçmesindeki temel neden bu eğitimden çok büyük bir kitlenin faydalanabilecek olması. İş ve kariyer ilanlarında en fazla aranan pozisyon ‘satış temsilciliği’ ve 3,8 milyon çalışan ile perakende, Türkiye’de kayıtlı istihdamın en fazla olduğu sektör. Türkiye’nin en çok aranan iş pozisyonu olan perakende satış alanında eğitim alanlar; pratik ve tecrübeye dayalı derslerle kendilerini beceri ve yetkinlik olarak geliştirebilecekler. Turkcell Dijital Akademi, eğitim sonunda sertifika verdiği kişilerin perakende satış sektöründe iş bulurken, iş kurarken ya da mevcut işinde uzmanlaşırken, kariyerine, kendine ve kurumuna değer üretecek bilgilerle donanım sahibi olmasını hedefliyor.

 
ETİKETLER : 1025

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN