İnsan Kaynakları 01 OCAK 2017 / 08:52

Dersimiz siber güvenlik

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Siber Güvenlik ve Yazılım Teknolojileri Ön Lisans programları için Havelsan, Isaca İstanbul Chapter ve Lostar Bilgi Güvenliği ile işbirliği protokolü imzaladı. İşbirliği protokolü için Kozyatağı Kampüsü’nde imza töreni düzenlendi. Törene, İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni temsilen Mütevelli Heyeti Başkanı Çağrı Bağcıoğlu, Rektör Vekili Murat Borovalı, Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Uğur Başer, Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tayfun Acarer ve Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Leyla Keser’in yanı sıra, Havelsan Genel Müdür Yardımcısı ve Isaca İstanbul Chapter Başkanı Doç. Dr. İzzet Gökhan Özbilgin, Lostar Bilgi Güvenliği Genel Müdürü Murat Lostar ve YASAD Başkanı Doğan Ufuk Güneş katıldı.
Protokol kapsamında, İstanbul Bilgi Üniversitesi Siber Güvenlik ve Yazılım Teknolojileri Ön Lisans programlarında; Havelsan, Isaca İstanbul Chapter ve Lostar Bilgi Güvenliği ortaklığı ile CO-OP (Cooperative Education) Eğitim Modeli uygulamaya geçirilecek. Eğitim ile iş ortamında uygulamayı bütünleştiren model, program öğrencilerinin sektör odaklı deneyim kazanmasına katkı sağlayacak, öğrenciler, firma uzmanlarının danışmanlığı ile projeler yürütebilecek, şirket profesyonellerinden dersler alabilecek, kurumlarda uzun ya da kısa süreli staj veya bitirme projeleri yapma imkanı da bulacak.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN