İnsan Kaynakları 08 HAZİRAN 2015 / 07:10

Dijital dünya için proje üretme vakti

Dijital reklamcılığın, internetin gelişmesi için 42 ülkede faaliyet gösteren Interactive  Advertising Bureau’nun (IAB) Türkiye’deki temsilcisi IAB Türkiye, 22 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde, Cornetto’nun sponsorluğunda yeni bir eğitim çalışması başlatıyor: CornettoUniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı.

Türkiye’deki tüm üniversitelere açık olan eğitim kampında iletişim, işletme, ekonomi bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle yeni mezunların dijital sektörü tanımaları, sektör profesyonelleri ile iletişim kurarak sektöre ısınmaları hedefleniyor. Katılımcılar, başarılı markaların öykülerini ajans ve reklamverenlerin ağzından dinleyecek. Ayrıca ajansları ve yayıncı kuruluşları ziyaret edecek katılımcılar, proje üretmek için aldıkları bilgilerin ardından, 5'er kişilik gruplar halinde belirtilen soruna çözüm bulacaklar.

15 gün sürecek eğitim kampına katılım 50 kişi ile sınırlı. Ayrıntılı bilgi ise www.unichallenge.net veya www.iabturkiye.org sitelerinde.

 
ETİKETLER : 1025