İnsan Kaynakları 08 HAZİRAN 2015 / 07:10

Dijital dünya için proje üretme vakti

Dijital reklamcılığın, internetin gelişmesi için 42 ülkede faaliyet gösteren Interactive  Advertising Bureau’nun (IAB) Türkiye’deki temsilcisi IAB Türkiye, 22 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde, Cornetto’nun sponsorluğunda yeni bir eğitim çalışması başlatıyor: CornettoUniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı.

Türkiye’deki tüm üniversitelere açık olan eğitim kampında iletişim, işletme, ekonomi bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle yeni mezunların dijital sektörü tanımaları, sektör profesyonelleri ile iletişim kurarak sektöre ısınmaları hedefleniyor. Katılımcılar, başarılı markaların öykülerini ajans ve reklamverenlerin ağzından dinleyecek. Ayrıca ajansları ve yayıncı kuruluşları ziyaret edecek katılımcılar, proje üretmek için aldıkları bilgilerin ardından, 5'er kişilik gruplar halinde belirtilen soruna çözüm bulacaklar.

15 gün sürecek eğitim kampına katılım 50 kişi ile sınırlı. Ayrıntılı bilgi ise www.unichallenge.net veya www.iabturkiye.org sitelerinde.

 
ETİKETLER : 1025

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN