İnsan Kaynakları 12 ŞUBAT 2017 / 17:18

Dijital dünyayı tüm detayları ile öğrenin

IAB Türkiye’nin dijital sektördeki insan kaynağı açığının giderilmesine katkı hedefiyle tasarladığı ve 2012 yılından bu yana altı kez düzenlenen “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile yedinci kez gerçekleştirilecek. 25 Şubat – 27 Mayıs arasında 12 hafta sürecek olan program, aynı zamanda Türkiye’deki IAB Avrupa onaylı ilk ve tek sertifika programı.
İçeriği sektördeki yenilikler ve ihtiyaçlar paralelinde hazırlanan ve bu yılki kampanyası Publicis Yorum tarafından “Dijitale de bekleriz” başlığıyla tasarlanan Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, dijitali işine entegre etmek veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen sektör profesyonelleriyle yeni mezunları hedefliyor. Bugüne kadar 141 mezun veren programda katılımcılar, alanında uzman sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden eğitim alıyor, networking imkânı da buluyor. Bu bağlamda dijital dünya, display reklamcılıktan sosyal medyaya, içerik pazarlaması ve native reklamlardan online videoya, oyuniçi reklamlardan arama motoru reklamcılığı ve performans pazarlamasına, programatikten veri analizine, e-posta pazarlamasından mobile kadar geniş bir kapsam derslerde ele alınıyor.
Programın dersleri her Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İdari Bilimler Binası’nda, 9.30 – 16.30 saatleri arasında yapılacak. Katılım bedeli 3.750 TL+KDV (%8) olan programda IAB üyelerine ve Boğaziçi Üniversitesi mezunlarına yüzde 15, aynı kuruluştan katılan 4 kişi ve üzeri katılımda da yüzde 20 indirim sağlanacak. Detaylar ise www.iabdijitalpazarlamailetisimi.org/ adresinde yer alıyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics