İnsan Kaynakları 31 OCAK 2010 / 18:00

e-MBA için bahar dönemi kayıtları başladı

FMV Işık Üniversitesi’nin Element Eğitim Teknolojileri işbirliğiyle hayata geçirdiği YÖK onaylı e-MBA programının 2009-2010 akademik yılı bahar dönemi kayıtları başladı. FMV Işık Üniversitesi e-MBA (Tezsiz İşletme Yüksek Lisans) programı öğrencilerine zaman ve yer bağımsız internet üzerinden canlı ve etkileşimli şekilde ders alma olanağı sunuyor.
Program Türk ve dünya şirketlerine liderlik edebilecek analitik ve yönetsel becerilere sahip profesyoneller yetiştirmeyi amaçlıyor. Programa katılmak isteyen dört yıllık lisans derecesine sahip tüm adaylar, www.isikemba.org ve http://emba.isikun.edu.tr üzerinden bilgi alabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:756
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN