İnsan Kaynakları 20 ŞUBAT 2011 / 18:00

E-öğrenmede yenilikler ve Avrupa’daki gelişmeler İstanbul’da ele alındı

Okan Üniversitesi işbirliği ile 11 Şubat 2011 tarihinde “UNESCO Küresel E-Öğrenme” Başkanı Tapio Varis’in konuşmacı olarak katıldığı bir e-öğrenme semineri düzenledi. “E-Öğrenme: Yenilikler ve Avrupa’daki Gelişmeler” konulu seminer, Okan Ünivesitesi Mecidiyeköy Yerleşkesinde yapıldı. Açılış konuşmalarını Enocta Genel Müdürü Ahmet Murat Hançer, Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürü Doç.Dr. Gonca Telli Yamamoto ve Okan Üniversitesi OKSEM Müdürü Targan Ünal’ın yaptığı seminerde Varis’in yanı sıra, Finlandiya Vergi İdaresi Danışmanı Dr. Petri Tapani Lounaskorpi’de   konuşmacı olarak yer aldı.
Seminerde dünyada ve Avrupa’da e-öğrenme konusunda yaşanan gelişmeler, yeni uygulamalar, e-öğrenme de Bulut (Cloud Computing) kullanımı hakkında bilgi verildi.
ETİKETLER : Sayı:809

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN