İnsan Kaynakları 20 HAZİRAN 2010 / 18:00

Eğitec iş ortakları buluştu

Son iki yıldır eğitim teknolojilerinde uzmanlaşan Tecpro, geleneksel Eğitec Eğitim Teknolojileri satış kanalı toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi.
Toplantıya Tecpro’nun eğitim teknolojileri ürün yelpazesinde bulunan markaların yetkilileri de katıldı. Luidia e-Beam Satış Müdürü Robin Savikas, Sumimoto Isao Uemura ve Epson Kurumsal Satış Müdürü Mahir Özdoğan sunumlarıyla etkinlikte yer aldılar.
Tecpro Genel Müdürü İbrahim İlhan yaptığı konuşmasında Eğitec satış kanalının bu alandaki ilk ve en ciddi satış kanalı olduğunu, ithalatçı ve üretici olarak Eğitec satış kanalıyla hareket eden tek şirketin kendileri olduğunu belirtti.
Etkinlik kapsamında Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen Eğitec bayileri yeni ürünleri inceleme fırsatı da buldular. Toplantı sonunda yapılan törenle en iyi performans gösteren beş şirkete 2010 Eğitec Başarı Ödülleri verildi. Tecpro, eğitim teknolojilerinde e-Beam, Epson, Elmo gibi markaların dağıtıcılığını yapıyor. Aynı zamanda Tecvisionboard, Inovertec, Tecprotein gibi eğitim teknolojilerinde kendi markalarını da oluşturuyor.
ETİKETLER : Sayı:776

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN