İnsan Kaynakları 07 EYLÜL 2015 / 01:56

Eğitim her kanalda devam ediyor

ING Bank; Türk bankacılık sektöründe ve ING ülkeleri arasında bir ilke imza atarak, mobil yazılımını çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda tamamen kendisinin oluşturduğu “ING Akademi Eğitim ve Gelişim Platformu” ve “ING Akademi Mobil” uygulamalarıyla çalışanlarının her zaman her yerde, zahmetsizce eğitime ulaşmalarını sağlıyor. İki uygulama da çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemenin yanı sıra, hobilerini ve liderlik özelliklerini geliştirebilecekleri platform niteliğinde. ING Bank Liderlik Yetenek ve Organizasyonel Gelişim Grup Müdürü Fatih Çına, çalışma ile ilgili şu bilgileri verdi:

“ING Akademi olarak hayatımızın merkezine iç müşterilerimizi, çalışma tarzımızın merkezine de teknoloji ve inovasyonu yerleştirdik. Bu iki faktör bir araya gelince ortaya devamlı müşteri ile temas halinde, aklında hep müşterisini bir adım ileri taşıyacak değer önermesini geliştiren bir takım çıkıyor. Bu takım ING Bank çalışanlarının gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarını da anlayıp, teknoloji ve inovasyon odağıyla çözümler üretiyor.”

Her iki mobil uygulaması ile banka çalışanları e-eğitim, video ve eğitim dokümanlarına bilgisayar ve akıllı telefonlar üzerinden internet erişimi olan her yerden ulaşabilecekler. Banka çalışanları hazırlanan eğitim filmlerine, ürün ve kişisel gelişim videolarına erişebilecekleri gibi, 300’den fazla teknik bankacılık ve kişisel gelişim e-eğitim içeriğine istedikleri zaman ve mekanda ulaşabilecek.

 
ETİKETLER : 1037

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics