İnsan Kaynakları 23 EKİM 2016 / 14:27

Eğitim yatırımları hız kesmiyor

Mikro Yazılım, “Eğitim Yılı” olarak anons ettiği 2016 yılında, online eğitim platformu Akademikro’ya yaptığı yatırımın ardından, yılın son çeyreğinde sınıf içi eğitimleri de başlatarak yatırımlarına devam ediyor. Mikro Yazılım’ın ağırlıklı olarak iş ortaklarına yönelik başlattığı sınıf içi eğitimleri genel olarak şu konu başlıklarını kapsıyor: Etkili iletişim teknikleri, müşteri hizmetlerinde kalitenin artırılması, müşteri memnuniyetinin artırılması, başarılı ilişki yönetimi ve kazan-kazan stratejisinin benimsenmesi. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, sundukları eğitim desteğini şu sözlerle anlattı: 
“2016 yılı özellikle eğitime yatırım yaptığımız bir yıl oldu. Online eğitim platformumuz Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek yepyeni bir online eğitim, sınav ve sertifikasyon programı başlattık. Yılın son çeyreğinde eğitim konusundaki iddiamıza, sektörün önemli isimlerinden bir eğitmenle sınıf içi eğitimleri başlatarak devam ediyoruz. Eğitim programlarımız ile en büyük hedefimiz, hizmet kalitesindeki farkımızı ortaya koymak.” 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN