İnsan Kaynakları 09 EKİM 2016 / 10:00

Eğitimde işbirliği devam ediyor

Bahçeşehir Üniversitesi tarafından uygulanan CO-OP Eğitim Modeli (Cooperative Education Program) kapsamında “Güvenli ve Akıllı Şehirler” eğitimlerinde Proline’ın dersleri yeni eğitim yılında da devam edecek. Proline tarafından verilecek “Markalı Ders” kapsamında, üniversitenin Bilgisayar, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencileri geçen yıl olduğu gibi yine 14 hafta boyunca “Veri”, “Altyapı”, “Sensör” ve “Enerji” kavramlarını temel alan “Güvenli ve Akıllı Şehirler” dersini alacak. Ayrıca Proline profesyonellerince, “Akıllı Platformlar”, “Akıllı Şehir Operasyon Merkezi” ve “Paranın İnterneti” gibi konularda da öğrenciler bilgilendirilecek.
“Güvenli ve Akıllı Şehirler” konusundaki yetkin istihdam eksiğini gidermeyi hedefleyen program ile öğrenciler eğitimlerine devam ederken, iş deneyimi de kazanabiliyor. Buna ek olarak, Bahçeşehir Üniversitesi de Proline çalışanlarına özel lisansüstü eğitim imkanı sunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN