İnsan Kaynakları 19 ŞUBAT 2017 / 16:28

Eğitimde işbirliği öne çıkıyor

Mikro Yazılım ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi; ortak bilimsel araştırma ve çalışmalar yapmak, meslek içi eğitimlerdeki birikimlerini birleştirmek ve sonuçlarını paylaşmak odaklı olarak bir işbirliği protokolü imzaladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Lefkoşa Kampüsü’nde düzenlenen eğitimde; Mikro Yazılım Destek ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’ndan İlker Bekdemir, 2 tam gün olarak verilen eğitim kapsamında, Bilgisayarlı Muhasebe ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencilerinin hem eğitim hem iş hayatı için kazanımlar edinmesine destek olabilecek Mikro Yazılım ürünlerini ve özelliklerini uygulamalı olarak anlattı.  Eğitime; Muhasebe ve Finans Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Ağa, Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Erbuğ Çelebi ve Öğretim Görevlisi Dr. Ahmet Erülgen katıldı. 
Öte yandan, imzalanan işbirliği protokolü, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Destekli Muhasebe Bölümü ile Mikro Yazılım arasındaki bilimsel etkinlikler, araştırma, meslek içi eğitim konularındaki anlayışlarını, eğitmenleri, çalışanları ve öğrenciler arasındaki ilişkileri teşvik etmek, mevcut olanları geliştirmek ve işbirliği çalışmalarının sonuçlarının ortak kullanımını sağlamak, bunları yayımlamak, tarafların bilimsel organizasyonlardaki deneyimlerini birbirlerine aktarmak öncelikleri ile oluşturuldu.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN