İnsan Kaynakları 30 NİSAN 2017 / 16:26

Ekipler iş için buluşuyor

Microsoft, yeni hizmeti Microsoft Teams ile takım çalışmasını güçlendirmeyi hedefliyor. Sohbet tabanlı ekip çalışma platformu Microsoft Teams, ortak belge üzerinde birlikte çalışmaktan farklı konularda ekip içinde görüş paylaşmaya, grup konferans görüşmesi yapmaktan toplantı notlarını paylaşmaya kadar birçok özelliğe sahip. Şirket içinde ekiplerin grup kurma, birebir görüşme yapma, takvim paylaşma, Word, Excel ya da Power Point gibi Office 365 uygulamaları kullanma, Skype desteği ve GIF/Emoji paylaşımı gibi özellikleri olan Microsoft Teams, Office 365 aboneleri tarafından ücretsiz kullanılabilecek. Microsoft Teams ile ilgili detaylar İstanbul’da Microsoft Office Pazarlama Grup Müdürü Çiğdem Kayalı’nın ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısında paylaşıldı. Kayalı, konuşmasında şu bilgileri verdi:
“Şirketlerin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve ekiplerin takım içi iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Microsoft Teams, Office 365 ekosistemi ile entegre olarak çalışabiliyor. Günümüzün kurumsal dünyasında takımların birlikte daha uyumlu çalışmaları ve daha üretken olmaları için aynı ortamda bir arada olmalarına gerek yok. Yeni sohbet tabanlı ‘birlikte çalışma platformu’ Microsoft Teams’i geliştirdik. Yeni iş hayatında takım olmak, birlikte çalışmak için teknolojinin nimetlerinden yararlanmamız gerek. KOBİ’lerden büyük kurumlara, öğrencilerden tüketicilere kadar herkes Office 365 kullanıyor. Bu paket artık sadece Office uygulamalarını değil, onlarca farklı hizmeti barındırıyor. Yeni servis ve hizmetlerin sayısı da artıyor. Tüm bunlarla kullanıcılar artık ofislerine gitmeden, istedikleri yerden, istedikleri an çalışabilecekler.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN