İnsan Kaynakları 29 ARALIK 2015 / 10:47

Elba HR, TeknoJUMP programına seçildi

ODTÜ TEKNOKENT tarafından modellenen TeknoJUMP, merkezi San Francisco’da yer alan, girişimcilerin başarısına yönelik hızlandırma programı. Yuzyuzyeyiz.biz servisleri ile programın Türkiye ayağına seçilen ve tamamlayan Elba HR, şimdi de ABD ve Avrupa’da müşteriler kazanmak ve iş ortaklıkları ile büyümek üzere, 4 hafta boyunca program kapsamında San Francisco’da çalışmalarını sürdürecek.
Birçok sektörün önemli oyuncularına hizmet veren Elba HR; video mülakat, canlı video mülakat, denetimli online testler, anketler, online değerlendirme merkezi ve on-boarding çözümleriyle kurumlarda seçme, yerleştirme ve uyum sürecini daha hızlı ve tasarruflu hale getiriyor. Bu dijital deneyimle kurumlardaki İK ekipleri daha kaliteli ve doğru veri analizleri yapabiliyor. Elba HR kurucu ortaklarından ve BIC Angels melek yatırımcılarından Güçlü Özenci de şu bilgileri paylaştı:
“Bugün ülkemizdeki vizyoner 50 büyük kuruma psikometrik analizler ve video altyapımız ile yetkin, yatkın ve kurum kültürüne uygun adaylara erişilmesi için çözümler sunuyoruz. Genişleme hedeflerimiz doğrultusunda London Business School ile de çalışmaya başladık. Artık Londra’da MBA adayların değerlendirilmesi ve yerleştirilmesi için ODTÜ’de ürettiğimiz çözümler kullanılıyor.”
 
ETİKETLER : Elba HR TeknoJUMP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics