İnsan Kaynakları 12 AĞUSTOS 2013 / 08:29

Electro World Türkiye’de üst düzey atamalar

Mehmet Özdemirci, Electro World Türkiye Genel Müdürlüğüne atandı. Özdemirci, son 4 yıldır Electro World Türkiye’de Mali İşler, IT/IS, İnsan Kaynakları ve İç Denetimden Sorumlu CFO olarak görev yapıyordu. İşletme lisans ve yüksek lisansını Almanya’da Köln Üniversitesinde tamamlayan Özdemirci, profesyonel iş hayatına Mercedes Benz Türk’te mali işler bölümünde başladı. Özdemirci, Dixons Retail plc markası olan Electro World Türkiye’de görev almadan önce, Real Hipermarketler Zincirinde finans kontrolörü, Bel Karper Gıda’da CFO, Haribo Şekerleme ve Tengelmann Group’da ülke genel müdürlüğü görevlerini üstlenmişti.
Öte yandan Saime Aydoğdu ise Electro World Türkiye Ticari Direktörü olarak atandı. 2007 yılından bu yana Electro World Beyaz Eşya/Küçük Ev Aletleri ve Klimadan Sorumlu Kategori Müdürü olarak görev yapan Aydoğdu, Temmuz ayı itibari ile Electro World Türkiye Ticari Direktörü olarak görevine devam edecek. Almanya Kassel Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Aydoğdu, profesyonel iş hayatına 1997 yılında Siemens’te başladı. Ardından BSH Ev Aletleri ürün pazarlama bölümünde görev aldı.
ETİKETLER : Sayı:933

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN