İnsan Kaynakları 27 ŞUBAT 2016 / 09:45

Emobil kadrosunu güçlendiriyor

Emobil Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü departmanında Sistem Mühendisliği görevine Serkan Toklu getirildi. Toklu, daha önce KoçSistem’de Kıdemli Microsoft Platformları Uzmanı, Anadolu Bilişim Hizmetleri’nde Sistem Uzmanı, MNG Kargo’da Sistem Uzmanı, İzmir Akademi Bilişim’de Sistem Uzmanı olarak çalıştı. Toklu, yeni görevinde Emobil ve müşterilerinde mevcut kurulu olan sistemlerin yönetimi, bakım onarımı gibi teknik kısımlarından sorumlu olacak, geliştirilebilir tüm sistemlerin proje çalışmalarında da aktif rol alacak.
Emobil Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü departmanında Sistem Uzmanlığı görevine de Hakan Adarlı getirildi. Daha önce Markafoni.com’da Sistem Uzmanı, Netlojistik’de Sistem Uzmanı, Siztek Bilişim’de Sistem Uzmanı olarak çalışan Adarlı, yeni görevinde Emobil ve müşterilerinde mevcut kurulu olan sistemlerin yönetimi, bakım onarımı gibi teknik kısımlarından sorumlu olacak.
Emobil Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü Uygulama Çözümleri görevine ise Zihni Taş getirildi. Daha önce Gizia Moda Tasarım’da İş Geliştirme Sorumlusu, IAS, CPM ve Anka Bilgisayar’da ERP Danışmanı olarak görev yapan Taş, yeni görevinde Emobil’in Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü altında tüm Emobil ve müşterileri için Microsoft İş Zekası Uygulama Çözümleri süreçlerini yönetecek.
 
ETİKETLER : Emobil 1061

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN