İnsan Kaynakları 20 MAYIS 2013 / 08:15

Emre Narin Telecity Group bünyesindeki SadeceHosting’e transfer oldu

Emre Narin, SadeceHosting ailesine satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı olarak katıldı. Narin, şirketin tüm satış ve pazarlama operasyonundan sorumlu olmasının yanı sıra, şirketin önümüzdeki on yılı domine etmesi beklenen bulut ve büyük veri konusundaki büyüme stratejilerini de şekillendirecek. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Emre Narin, Kellog School of Management de Executive Marketing ve Bilgi Üniversitesinde Ekonomi Hukuku Masterı yaptı. Başta Microsoft olmak üzere Oracle ve KoçSistem de çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında yönetici olarak görev yapan Narin, Microsoft’ta geçirdiği 14 yıl boyunca kamu ve finans sektörü satış yöneticiliği, satış müdürlüğü, Türkiye, Ön Asya ve Afrika’nın içinde bulunduğu 77 ülke kurumsal lisanslama direktörlüğü, bulut bilişim hizmetleri Avrupa bölgesi satış direktörlüğü ve son olarak da Türkiye, Ön Asya ve Afrika Pazarlama kıdemli direktörlüğü görevlerinde bulundu.
ETİKETLER : Sayı:922
YORUMLAR
mehmet şanloı 13 EKİM 2014 / 11:29 0 0
Emre Narin efendi müdür olduğun sadecehosting 10 yıldır çalışan firmayız ve bırakıyoruz böyle lakayitlik daha önce hiç görmedim nalet olsun sizin yönetiminize

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN