İnsan Kaynakları 03 HAZİRAN 2017 / 07:28

En iyi işveren kazansın!

2. Stevie Awards for Great Employers için başvuru süreci devam ediyor. Şirketler ve kuruluşlar daha 5 Haziran’a kadar dünya bazda ilgi gören Stevie Awards Başarı Ödülleri’nden birine başvurma imkânına sahip. Stevie Awards for Great Employers insan kaynakları ile ilgili hizmetleri ödüllendiriyor. Bu ödüllerin arasında "Employer of the Year" kategorilerinde 35 dalda tüm şirketler ve  "HR Achievements" da var. Bireysel yarışan kişilerin başarıları "HR Individual" alanında ödüllendirilirken, "HR Teams" bütün olarak da başvurma fırsatı bulunuyor. "New Product & Services" kategorilerinde şirketler personel işleri alanından yeni ürün ve hizmetlerinin yetkinliğini gösterebilirken, İK danışmanlık ve hizmet şirketleri "Solution Provider" kategorisinde kendilerini branşlarının en iyileriyle ölçüp rekabet edebilme imkânına sahip.
Dünyanın dört bir yanından şirketler ve kuruluşlar işverenlerin bu uluslararası karşılaştırmalı değerlendirmesine katılıyor. 19 Temmuz 2017 tarihine kadar 2. Stevie Awards for Great Employers için başvuruları sunma imkânı var. Uluslararası Benchmarking kazananları 16 Ağustos’ta açıklanacak. Ödül töreni de 29 Eylül 2017 tarihinde New York Marriott Marquis Hotel’de gerçekleştirilecek. Detaylar https://stevies-sage.secure-platform.com/a?from=mobile adresinde yer alıyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN