İnsan Kaynakları 20 MAYIS 2012 / 15:17

EPLAN Electric P8 Eğitim semineri Haziran’da düzenleniyor

EPLAN Software & Service ürün mühendisliği sürecini hızlandıran mühendislik çözümleri geliştiriyor. Bu çözüm sağlayıcı, ihtiyaca özel PDM ve PLM kavramları geliştirip kişiselleştirme, danışmanlık ve eğitim gibi geniş kapsamlı hizmetler sunuyor. Almanya’daki yedi şubesi ve 50 ülkede gösterdiği varlığı ile EPLAN, dünya çapında 65 bin kurulumla 19.500 müşteriye hizmet veriyor. Türkiye’de ise EPLAN, kardeş kuruluşu olan Rittal Pano Sistemleri tarafından temsil ediliyor.
EPLAN ürünlerinden biri olan EPLAN Electric P8 yazılımının yapısal çalışma metodu, sürekli, verimli, tutarlı ve kolay tasarım yapmanın temelini oluşturuyor. Bu yazılım ile elektronik dokümanları hızlı, basit ve güvenilir bir şekilde oluşturuluyor, uygulama esaslı tasarım egzersizleri ile sistemin çalışma metodlarını daha iyi öğrenilebiliyor.
EPLAN Electric P8 eğitim seminerlerinin dokuzuncusu 5 - 8 Haziran tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Kontenjan sınırlı olduğundan ilgilenenlerin 216 - 593 40 50 veya info@rittal.com.tr adreslerine müracaat etmeleri gerekiyor.
ETİKETLER : Sayı:872

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN