İnsan Kaynakları 17 HAZİRAN 2012 / 15:01

ERP Komitesi ERP kullanıcıları ile projeler geliştiriyor

ERP üreticileri ile birlikte sektörü geliştirerek, bu alandaki uygulamaların kullanımlarını artırmayı hedefleyen ERP Komitesi, 13 Şubat 2012 tarihinde kuruldu ve 750’den fazla bireysel ve kurumsal üyesi var. ERP Komitesi Türkiye’deki ERP kullanıcıları, akademisyenler, yönetim danışmanları, stratejistlerin yanı sıra ticaret, sanayi ve hizmet sektöründeki kuruluşlar ile iş uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren şirket ve organizasyonlar arasında bir iletişim merkezi olmayı amaçlıyor.
7 Mayıs’ta yapılan BThaber Genel Yayın Yönetmeni Fatih Sarı’nın moderatörlüğündeki toplantıda, Logo Business Solutions İcra Kurulu Üyesi Uğur Nuri Sipahi, ABAS Türkiye Genel Müdürü Burhan Oralp, ETG Consulting Yönetici Ortağı Arslan Güler, Akdatasoft Genel Müdürü Hakan Akalın, Uyumsoft Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Şahin, Workcube Başkan Yardımcısı Özlem Turhan, Misafir Konuşmacı SAP Eski Genel Müdürü Cem Yeker, SET Yazılım Genel Müdürü Ahmet Akşit, Elsys CEO’su Savaş Komban, IAS Türkiye Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan Özkara ve ERP Komitesi Koordinatörü M. Göker Sarp konuşmacı olarak yer aldı. Toplantıda yerel iş uygulamaları pazarını geliştirecek ortak projeler üzerinde duruldu ve konuşuldu. ERP üreticileri ile birlikte yapılan toplantılar belirli periyotlarda devam etmesi planlandı.
Önümüzdeki dönemde, ERP pazarının geliştirilmesine ve bilinçlendirilmesine öncülük etmeyi amaçlayan ERP Komitesi tarafından düzenlenecek seminerlere ticaret, sanayi ve hizmet kuruluşlarının yöneticileri ve marka bağımsız düzenlenecek olan ERP Günlerine, Türkiye’de faaliyet gösteren ERP üreticisi ve hizmet sağlayıcısı şirketler, akademisyenler, yönetim danışmanları, basın kuruluşları, ERP proje ekiplerinin katılımı bekleniyor.
ERP kullanıcısı şirketleri, yönetim danışmanlarını bir araya gelmeye davet eden ERP Komitesi ile ilgili ayrıntılı bilgi www.erpcommittee.org adresinden alınabilir.
ETİKETLER : Sayı:876

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics