İnsan Kaynakları 28 ŞUBAT 2010 / 18:00

ERP uzmanlığı için ilk eğitim tamamlandı

IAS, ücretsiz olarak gerçekleştirdiği ‘Canias ERP Temel Düzey Uzmanlık Eğitimleri’nin ilkini tamamladı. Şirketin ERP sektörüne yetişmiş insan kaynağı sağlamak amacıyla başlattığı ve sürekli hale getirmeyi hedeflediği eğitimin ilki, 20 adayın katılımı ile Şubat ayında gerçekleştirildi.
ERP konusunda deneyim kazanmak ya da mevcut ERP deneyimlerine CANIAS ERP’yi de eklemek isteyen katılımcılara odaklanan eğitim, IAS’nin İstanbul’da bulunan eğitim salonlarında yapıldı.
Eğitim sonrasında gerçekleştirilen sınavda başarılı olan adaylar arasından beş kişi, şirket bünyesine ERP sistem danışmanı olarak katıldı. Diğer yandan, eğitimi başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar CANIAS Temel Düzey Uzmanlık Sertifikası almaya hak kazandı.
Gelecek aylarda tekrarlanması amaçlanan eğitimler hakkında ayrıntılı bilgiye www.ias.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.
ETİKETLER : IAS Sayı:760
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN