İnsan Kaynakları 03 EYLÜL 2013 / 17:25

Ersun Unan, Callpex’te

Callpex, hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Ersun Unan’ı bünyesine katan Callpex,  kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor. 

İstanbul, Yozgat ve Bingöl olmak üzere üç farklı lokasyonda, 1.500 çalışanı ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, Callpex Çağrı Merkezi, insan kaynaklarına yatırım yapmaya devam ediyor. Yetişmiş işgücü, çağdaş teknolojik altyapısı ve etkin süreç yönetimi olanaklarıyla telekomdan havacılığa, finanstan e- ticaret’e kadar birçok farklı sektöre katma değerli servisler veren Callpex, kadrosuna Ersun Unan’ı kattı.

1977 yılında doğan Ersun Unan, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Endüstriyel Elektronik bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümüne devam eden ve iş hayatına 2000 yılında Yapı Kredi Bankası A.Ş.’de Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Unan, 2002-2006 yılları arasında aynı bankada Grup Sorumlusu ve Takım Lideri olarak görev aldı. 2007’de Callus Bilgi ve İletişim Hizmetleri’nde Operasyon Yöneticiliği yapan Unan, buradaki görevine 2011’e kadar Satış Yöneticisi olarak devam etti. 2011’de Global Bilgi Çağrı Merkezi Servisi ve Pazarlama Danışma Hizmetleri’nde Finans Sektörü Birim Yöneticisi pozisyonunda çalışan Unan, Callpex’deki görevinden önce Tempo Çağrı Merkezi'nde Kurumsal Satış Yöneticisi olarak çalışıyordu.

Profesyonel iş hayatına Callpex'te Satış Müdürü pozisyonunda devam edecek olan Ersun Unan, müşteri talepleri ile birebir örtüşen, esnek, çevik ve sonuç odaklı servis ağı sunan bir firmanın üyesi olmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirterek yeni görevine ilişkin şunları söyledi: “Callpex, tamamen müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanıp, özelleştirilmiş ve esnek süreçler tasarlayarak, sunduğu hizmetlerde fark yaratan bir firma. Kalite anlayışını teknolojinin sunduğu olanaklarla birleştirerek sektöre, müşterilerine en kapsamlı ve en iyi değeri yaratabilen dinamik bir şirketin amaçlarına hizmet etmekten dolayı çok mutluyum.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics