İnsan Kaynakları 20 ŞUBAT 2011 / 18:00

Eset’in yeni CEO’su Richard Marko oldu

NOD32’yi geliştiren ekibin içinde yer alan Eset Teknoloji Bölüm Başkanı Richard Marko, Eset’in yeni CEO’su olarak atandı. Eset NOD32 tarama motorunun eş yazarlarından biri olan Richard Marko, son olarak tarama çekirdeği geliştirme şefi konumuna ve oradan da 2008 yılında Teknoloji Bölüm Başkanlığına getirilmişti. Eset’in eski CEO’su Miroslav Trnka ise yönetim kurulundaki görevini sürdürecek. Slovak Teknik Üniversitesi’nin Bilgi Sistemleri Bölümü mezunu Marko Eset’teki kariyerine henüz üniversite öğrencisiyken başladı. Antivirüs alanında yazdığı makaleler dünyanın birçok ülkesinde yayınlandı.
Ayrıca şirketin Finans Müdürü olan Rudolf Hrub yerini Milan Masaryk’a bıraktı. Eset’in Kuzey Amerika Müdürü olan Anton Zajac’da yerini Andrew Lee’ye bıraktı.
ETİKETLER : Sayı:809

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN