İnsan Kaynakları 26 MAYIS 2014 / 08:21

ETG’ye deneyimli transfer

M. Göker Sarp, Microsoft Gold İş Ortağı olarak faaliyet gösteren ETG Danışmanlık’ta Satış Müdürü olarak göreve başladı. Sarp Microsoft Dynamics AX ERP, İnşaat Çözümü xPM, CRM ve İş Zekâsı projeleri satış faaliyetlerinden sorumlu olacak.
2000 yılından itibaren ağırlıklı olarak otomotiv, kablo, makine endüstrisi, inşaat ve proje tabanlı endüstrilere yönelik ERP projeleri satış aşamalarında görev alan Sarp, 2000 yılı öncesinde de, Borusan Holding, Borusan Boru, Mannesman, Pfizer, Wyeth İlaçları, Maya İnşaat, Mazda, Hyundai ve Daewoo gibi kurumlara hizmet veren danışmanlık ve yazılım geliştirme proje ekiplerinde yer aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Sarp, Türkiye Bilişim Derneği üyesi ve ERP Komitesi’nde de koordinatörlük görevini halen sürdürmekte.
ETİKETLER : Sayı:973
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN