İnsan Kaynakları 22 KASIM 2015 / 12:00

ETİD yönetimi yeni döneme hazır

E-ticaret sektörünü büyütme hedefiyle çalışmalar yapan Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD), 4’üncü genel kurulunu gerçekleştirdi. İki dönemdir başkanlık görevini sürdüren Hakan Orhun, yeni dönemde de bu görevi üstlendi. Derneğin yönetim kurulunda başkan yardımcılığı görevini Oktay Yılmaz alırken, kuruldaki diğer isimler Evmanya.com Genel Müdürü Aslı Yaşasın, Sahibinden.com Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer ve Doğan Online İş Geliştirme Bölüm Başkanı Emre Ekmekçi oldu.  
E-ticaret sektörünün gelişiminde yasal düzenlemeler ve altyapı çalışmalarının önemine işaret eden ETİD Genel Başkanı Hakan Orhun, “E-ticaretin gelişimi için yasal süreçler ve altyapı çalışmaların hız kazanması yönünde tüketicilerin haklı beklentileri mevcut. Sektörün gelişiminin hızlanması yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
 
 
ETİKETLER : 1047
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN