İnsan Kaynakları 26 AĞUSTOS 2012 / 16:28

Exper’in yeni genel müdürü İbrahim İlerisoy

Exper’in genel müdürlüğüne İbrahim İlerisoy getirildi. Bilişim sektöründeki 15 yıllık tecrübesi ile İlerisoy, Exper’i sektördeki liderlik hedefine ulaştıracak.

Exper’in genel müdürlüğüne İbrahim İlerisoy getirildi. Bilişim sektöründeki 15 yıllık tecrübesi ile İlerisoy, güçlü yönetim ekibiyle birlikte Exper’i sektördeki liderlik hedefine ulaştıracak. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi, yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlayan İlerisoy, profesyonel iş hayatına 1997 yılında bilişim sektöründe pazarlama ve ürün yöneticisi olarak başladı. İlerisoy, Asus’un ülke müdürlüğü görevini yürüttü. İlerisoy 2012 yılı başına kadar Crea’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak görev yaptı.
ETİKETLER : Sayı:885

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN