İnsan Kaynakları 26 AĞUSTOS 2012 / 16:25

Experian, Türkiye kadrosunda yeni atamalar

Experian’da İş Geliştirme Müdürü olarak işe başlayan Samile Mümin, daha önce Asseco SEE şirketinde iş geliştirme direktörü olarak görev alıyordu. HSBC Bank ve Moody’s Analytics Türkiye’de satış temsilciliği görevlerini yaptı.
Experian’da Türkiye ve Ortadoğu’dan sorumlu Proje Yöneticisi olarak işe başlayan Fatih Bozdoğan, daha önce Citibank Teknoloji Birimi’nde proje yöneticisi olarak görev yapmaktaydı. Bozdoğan Petrol Ofisi ve Computershare North America’da çeşitli görevlerde bulundu. Experian’da Türkiye ve Ortadoğu’dan sorumlu Yazılım Uygulama ve Teknik Destek ekibinde çözüm analisti olarak işe başlayan Emrah Ayvalı, daha önce Akbank Krediler Bölümü’nde Yönetici olarak görev yapmaktaydı.
ETİKETLER : Sayı:885

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN