İnsan Kaynakları 01 OCAK 2012 / 17:03

Experian, Türkiye kadrosunu güçlendiriyor

Experian, Türkiye ekibine iki iş geliştirme müdürü ve bir finans iş ortağı ekleyerek Türkiye’deki kadrosunu güçlendirdiğini açıkladı.
Experian’da Türkiye ve Ortadoğu’dan sorumlu finans iş ortağı olarak işe başlayan Melis Cömert, daha önce PricewaterhouseCoopers Denetim Hizmetleri Birimi’nde Kıdemli Ekip Şefi olarak görev yapmaktaydı. Yapı Kredi Bankası ve TEB’de çeşitli finansal görevlerde bulunan Cömert, yeni görevinde Türkiye’de hızla büyüyen Experian’ı stratejik açıdan destekleyecek.
Experian’da İş Geliştirme Müdürü olarak işe başlayan Emre Ünlüsoy, daha önce Obase şirketinde Kıdemli Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı. Obase, Komtas ve Boston Scientific şirketlerinde çeşitli satış görevlerinde bulunan Ünlüsoy, yeni görevinde hedef pazarı tanımak ve mevcut ve potansiyel müşterilerle güçlü ilişkiler geliştirmekten sorumlu olacak. Experian’da İş Geliştirme Müdürü olarak işe başlayan Burcu Yüksel, daha önce Vodafone Türkiye’de Vodafone Global Müşteriler Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı. Vodafone Türkiye’de çeşitli satış görevlerinde bulunan Yüksel, yeni görevinde mevcut müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek ve farklı sektörlerdeki iş fırsatlarını değerlendirmekten sorumlu olacak.
ETİKETLER : Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics