İnsan Kaynakları 10 KASIM 2014 / 09:42

Farklı kategorilerde başarılı gençler ödüllendirilecek

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği’nin (JCI) 1981 yılından beri düzenlediği ‘Ten Outstanding Young Persons of the World (Dünyanın En Başarılı On Genci) yarışmasının Türkiye ayağı olan “TOYP’14: Türkiye’nin En Başarılı On Genci” yarışmasının birincileri 19 Kasım’da Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsünde saat 19:30’da düzenlenecek ödül töreninde belli olacak.

Türkiye’de bu sene 20’incisi düzenlenecek olan, ana sponsorları arasında Proline Bilişim’in de yer aldığı etkinlikte, iş dünyasından bilime kadar on farklı kategoride hayata geçirdikleri çalışmalarla başarı kazanan, yaşları 18-40 arasında değişen gençler ödüllerini alacak. TOYP başvuru kategorileri şöyle sıralanıyor: İş Dünyası, Ekonomi ve/veya Girişimcilik, Siyaset, Hukuk ve Kamu Yönetimi, Bilimsel Önderlik,  Kültürel Başarı, Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik, İnsan Haklarına, Çocuklara ve Dünya Barışına Katkı, İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet, Fen ve Teknik Gelişme, Kişisel Başarı ve son olarak da  Tıbbi Yenilik ve Buluşlar.

 
ETİKETLER : 995

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN