İnsan Kaynakları 27 KASIM 2011 / 18:00

Fenomenli toplantılarda sürpriz çok, stres yok

ADS Eğitim ve Danışmanlık çatısı altında Temmuz 2011’de faaliyete geçen Fenomen, kişisel gelişim ve farkındalık sağlamayı amaçlayan bir prodüksiyon ve organizasyon şirketi. Fenomen, şirketlerin, dönemsel toplantılarında mesajlarını hem dinamik hem de eğlenceli bir şekilde iletmelerini sağlıyor. Uzman eğitmenlerin yanı sıra müzisyen, senarist ve oyunculardan oluşan farklı bir kadroya sahip Fenomen, “komple çözüm” kavramıyla şirketlere canlı müzikten sunucuya, etkileyici konuşmalarıyla toplantının havasını değiştirecek konuşmacılardan toplantıyı renklendirecek kamera şakaları ve skeç uygulamalarına kadar sunduğu hizmetlerle fark yaratıyor. Bu sayede iş toplantıları sonrası unutulmaz bir anı da elde ediliyor. Mesajlar daha renkli ve dinamik veriliyor.
Fenomen’in yönetici ortakları ise kamuoyunda senarist, yönetmen ve oyuncu yönüyle de tanınan
Mehmet Auf ve alternatif öğrenme yöntemleri uzaktan eğitim uygulama ve içerik tasarımı, eğitim filmi,
senaryo yapım çalışmaları ile ilgili konularda uzman Meriç Koraltürk Polat. Bir motivasyon kaynağı olan şirket ile ilgili ayrıntılar  www.fenomenorg.com sitesinden yayınlanıyor.
ETİKETLER : Sayı:847

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN