İnsan Kaynakları 19 ŞUBAT 2017 / 16:16

Forcepoint’te iki atama

Güvenlik yazılım şirketi Forcepoint’in Pazarlama Bölge Müdürlüğü görevine 1 Şubat 2017 tarihi itibariyle Emre Onat getirildi. İstanbul Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümü mezunu olan Emre Onat, aynı üniversitede İşletme İktisadi Enstitüsü’nde Executive MBA programını tamamladı. Kariyerine 2005 yılında Electrolux Türkiye’de Finansal Analist olarak başlayan Emre Onat, 2006 yılında Microsoft Türkiye’de Kurumsal Vatandaşlık Birimi Pazarlama Koordinatörlüğü görevine getirildi. 2007 yılında Microsoft Körfez Bölgesi Dubai ofisinde Kurumsal Vatandaşlık Pazarlama Koordinatörlüğü görevine devam eden Onat, 2009 yılında Alcatel -Lucent İngiltere ve İrlanda’da Pazarlama ve Proje Müdürü olarak görev yaptı. Emre Onat, 2010 yılında Hewlett-Packard Enterprise Türkiye’de Pazarlamadan Sorumlu Operasyon Müdürü olarak atandı. Üç yıl boyunca bu görevde çalıştıktan sonra, yine aynı şirkette bu kez Yazılımdan Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak görev alan Onat, son olarak Hewlett-Packard’da Güney Avrupa’da Güvenlik Ürünlerinden Sorumlu Pazarlama Grup Lideri olarak görev almıştı. 
Öte yandan, Forcepoint Türkiye’nin Satıştan Sorumlu Mühendislik Müdürlüğü görevine Aralık 2016 tarihi itibariyle Murat Bayraktar getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik & Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunu olan Bayraktar, aynı üniversitenin Nükleer Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı. 1997-2010 arasında faaliyet gösteren Netron Bilgi İletişim Teknolojileri’nin kurucularından olan Murat Bayraktar, 2011-2013 arasında Telcoset İleri Teknoloji’de İş Geliştirme Direktörü olarak çalıştı. Bayraktar, 2013–2015 yıllarında Bilge Adam bünyesinde “Sistem ve Network Birim Müdürü” pozisyonunda görev yaptı, ardından Infonet’te İş Geliştirme ve Teknoloji Direktörü olarak çalıştı ve firmanın Vendor İlişkileri Sorumlusu olarak da görev yaptı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN