İnsan Kaynakları 12 EYLÜL 2010 / 18:00

Fujitsu’nun yeni CEO’su Rolf Schwirz oldu

Fujitsu Technology Solutions, Rolf Schwirz’in icra kurulu başkanlığına atandığını açıkladı. Yeni CEO Schwirz, Fujitsu Limited Kıdemli Başkan Yardımcısı Richard Christou’ya bağlı olacak. Schwirz’in Kasım 2010’da yeni görevine başlaması bekleniyor. Schwirz SAP Gelişmiş Ülke Pazarları EMEA Başkanı olarak çalışmalarını sürdürüyordu.
SAP öncesinde12 yıl çalıştığı Oracle’da ise Almanya Satış Başkan Yardımcılığı, İskandinavya-Almanya CEO’su ve Batı Avrupa Başkanı olarak görev yaptı.
Kariyerine 1983’te sistem danışmanı olarak başlayan Schwirz, Siemens Nixdorf ve Siemens AG gibi şirketlerde çeşitli yönetici pozisyonlarında bulundu.
ETİKETLER : Sayı:787

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN