İnsan Kaynakları 26 MART 2017 / 11:40

Garanti, girişimcilerin yanında

Garanti Bankası, Garanti Yol Haritam ile KOBİ’lere ve girişimcilere, iş yaşamlarının her aşamasında yol haritası çizmelerini sağlayacak araç sunuyor. Girişimciler, https://yolharitam.garanti.com.tr web sitesi aracılığıyla, iş kurarken ya da kurduktan sonra ihtiyaç duydukları bilgilendirme desteğinin yanında, teknik, stratejik, finansal adımlar için de yönlendirme alabiliyor.
“Garanti Yol Haritam”; işini yeni kurma, geliştirme veya olgunlaştırma aşamasındaki KOBİ’lere; muhasebe, teknik, finansal, stratejik ihtiyaçları için izlenmesi gereken yolları adım adım anlatıyor. Bunlara yönelik anket, makale, hesaplama araçları, kontrol listeleri gibi kaynaklar sunan site kapsamında hayata geçirilen Girişimci Yol Haritası’nı; Gelişim Yol Haritası, Pazarlama-Satış Haritası, Ürün Geliştirme Haritası, Franchise Haritası, E-Ticaret Haritası ve Dış Ticaret İş Haritası takip edecek.
Web sitesi üzerinden harita oluşturan tüm KOBİ ve girişimciler, farklı aşamalarda farklı yönlendirme ve bilgilere ulaşabiliyor. Haritaların algoritması, doldurulan bilgilere uygun işliyor. Web sitesi, haritanın gidişatına göre eksik kalan ya da ihtiyaç duyulan bazı konularda girişimciyi yönlendiriyor ve farkındalık sağlıyor. Garanti, bu hizmet sayesinde, KOBİ’lerin sürdürülebilirliğine destek oluyor, onları yönlendiriyor ve bilgilendiriyor. Girişimci, haritasını tamamladıktan sonra oluşturduğu iş planı taslağını, ihtiyaç duyduğu her yerde kullanabiliyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics