İnsan Kaynakları 25 HAZİRAN 2016 / 12:30

Gelir yönetimi eğitimleri ön planda

Turizm sektörüne yönelik teknoloji çözümleri sunan Protel’in Kalite Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nuray Gülcan’a göre, sektördeki durgunluk, gelir yönetimine yönelik eğitimlere olan ilgiyi artırıyor. Gülcan, Protel Akademi olarak verdikleri eğitimlerden gelir yönetimi ve online pazarlar/sosyal medya yönetimi konularına ilgide önemli artış olduğunu da belirtti.
Turizm sektörünün e-dönüşüm eğitimlerine de ilgi gösterdiğini söyleyen Gülcan’a göre, gerek yasal süreçlerin etkisi gerekse e-dönüşümün avantajlarına yönelik farkındalığın artması ile bu konudaki eğitimlere ciddi talep var. Online e-dönüşüm eğitimlerini bedelsiz olarak Protel Akademi üyelerinin kullanımına sunduklarını vurgulayan Gülcan, “Artık üyelerimizden eğitim talebi toplama yöntemini uygulamaya da başladık. Bu yöntem bize daha etkileşimli ve ihtiyaca yönelik planlama yapma fırsatı veriyor. Ayrıca eğitimlerimizi anlık olarak izleyemeyen üyelerimiz için seminer kayıtlarını video/sunum formatında e-öğrenme eğitimleri olarak paylaşıyoruz” bilgisini verdi.
Protel Akademi eğitimleri; sektör çalışanlarının yanı sıra akademisyenlerden ve üniversite öğrencilerinden de ilgi görüyor. Kariyerinde değişiklik yapmak için Protel çözümlerini öğrenmek isteyen, böylece meslek edinme yolunda avantaj hedefleyen bireysel katılımcılar da Protel Akademi’nin eğitimlerinden yararlanıyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN