İnsan Kaynakları 25 HAZİRAN 2016 / 12:30

Gelir yönetimi eğitimleri ön planda

Turizm sektörüne yönelik teknoloji çözümleri sunan Protel’in Kalite Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nuray Gülcan’a göre, sektördeki durgunluk, gelir yönetimine yönelik eğitimlere olan ilgiyi artırıyor. Gülcan, Protel Akademi olarak verdikleri eğitimlerden gelir yönetimi ve online pazarlar/sosyal medya yönetimi konularına ilgide önemli artış olduğunu da belirtti.
Turizm sektörünün e-dönüşüm eğitimlerine de ilgi gösterdiğini söyleyen Gülcan’a göre, gerek yasal süreçlerin etkisi gerekse e-dönüşümün avantajlarına yönelik farkındalığın artması ile bu konudaki eğitimlere ciddi talep var. Online e-dönüşüm eğitimlerini bedelsiz olarak Protel Akademi üyelerinin kullanımına sunduklarını vurgulayan Gülcan, “Artık üyelerimizden eğitim talebi toplama yöntemini uygulamaya da başladık. Bu yöntem bize daha etkileşimli ve ihtiyaca yönelik planlama yapma fırsatı veriyor. Ayrıca eğitimlerimizi anlık olarak izleyemeyen üyelerimiz için seminer kayıtlarını video/sunum formatında e-öğrenme eğitimleri olarak paylaşıyoruz” bilgisini verdi.
Protel Akademi eğitimleri; sektör çalışanlarının yanı sıra akademisyenlerden ve üniversite öğrencilerinden de ilgi görüyor. Kariyerinde değişiklik yapmak için Protel çözümlerini öğrenmek isteyen, böylece meslek edinme yolunda avantaj hedefleyen bireysel katılımcılar da Protel Akademi’nin eğitimlerinden yararlanıyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics