İnsan Kaynakları 05 OCAK 2015 / 09:11

Genç bilişimciler için kariyer fırsatı

Türkiye operasyonlarını genişletme kararı alan, SAP Tedarik Zinciri Yönetimi çözümleri ile öne çıkan Novigo, Türkiye ve Orta Doğu pazarına seslenmek üzere 6’ıncı küresel ofisini Türkiye’de açtı. Genç bilişimcilere yatırım yapmayı ve küresel bazda kariyer imkanı sunmayı hedeflediklerini söyleyen Novigo Başkan Yardımcısı Dr. Osman Bayraktar, genç Türk bilişimcileri 5 ay boyunca yetiştirdikten sonra sadece yerel operasyonlarda değil, uluslararası projelerde de değerlendirmeyi planladıklarını belirtti.

Bayraktar, “Türkiye’de yatırım yapmaya ve yetenekli genç bilişimcilere küresel ölçekte kariyer fırsatları sunmaya hazırız. SAP TM üzerine sertifika imkanı da sunulan 5 aylık eğitim süreci sonrasında genç bilişimcilerin uluslararası projelere hazır olacağını düşünüyoruz. Bizim için önemli olan bilişim konusunda uluslararası kariyer planlaması yapan gençlere ulaşmak” dedi.

Tedarik zinciri yönetimi ve nakliye yönetim süreçlerinin tüm dünyada hız kazandığına dikkat çeken Novigo CEO’su Joerg Rhode da genç bilişimcilerin www.novigo.com  sitesinden kendilerine ulaşabileceği bilgisini paylaştı.

 
ETİKETLER : 1003

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics