İnsan Kaynakları 19 OCAK 2015 / 07:17

Girişimciler destek için yarışacak

Etohum tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenecek Startup Turkey, 700 katılımcı, 150'den fazla yatırımcı ve 100'ü aşkın girişimciyi 26-28 Şubat tarihlerinde Antalya'da Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta buluşturacak. Birçok ülkenin de temsil edileceği etkinlikte, küresel bazda uzman isimler paneller ve networking seanslarında bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. Melek yatırımcıları, mentorları, iş adamlarını ve internet girişimcilerini ağırlayacak olan etkinlikte, ayrıca yatırımcıların ve risk sermaye şirketlerinin yeni girişimlerin sunumlarını dinleme ve ilgilendikleri yatırımı belirleme şansı olacak.

Startup Turkey, programın iki saatini de 2015'in yatırım yapılacak en başarılı 15 girişimine ve "Startup Pitches" olarak adlandırılan ‘girişimcilerin yatırımcı sunumlarına’ ayıracak. Bu yıl yaklaşık 2 bin 500 başvuru arasından seçilen girişimler, 31 Ocak’ta düzenlenecek Etohum Girişimcilik Zirvesi’nde kendilerini tanıtırken, Startup Turkey’ye katılma hakkı kazanmak için mücadele edecek. Öte yandan, Etohum girişimlerine çok sayıda ülkeden girişimci de eşlik edecek.

 
ETİKETLER : 1005

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN