İnsan Kaynakları 29 EYLÜL 2014 / 09:55

Girişimciler ve melekleri eğitimde buluşacak

Galata İş Melekleri (Galata Business Angels - GBA), Özyeğin Üniversitesi ortaklığında ve İstanbul Kalkınma Ajansı  (İSTKA) desteğiyle “Melek Yatırımcılık Eğitimleri”ne başlıyor. 25 kişilik kontenjan ile sınırlı olan ve 29 Eylül Pazartesi günü The Plaza Hotel’de gerçekleştirilecek eğitimin ilk ayağı için kayıtlar başladı. GBA, üç aşamalı eğitim programı ile girişimci ve melek yatırımcı kalitesini yükseltmeyi hedefliyor.

Eğitmen ve 3TS Fon Yöneticisi Elbruz Yılmaz tarafından melek yatırımcılığın anlatılacağı ilk eğitimde Emre Kurttepeli, Nevzat Aydın, Fatih İşbecer, Melih Ödemiş ve Galata İş Melekleri Ağı Derneği’nin diğer yatırımcılarının katılacağı bir panel ve jüri olarak yer alacağı bir ‘girişimci sunumları oturumu’ (pitching session) düzenlenecek.

Pekin & Pekin Hukuk Bürosu Kıdemli Ortağı Fırat Yalçın, melek yatırımcılığın hukuki boyutunu ele alırken, Hazine Müsteşarlığı ise Bireysel Katılım Yatırımcısı Lisansı’nın nasıl alınacağına dair bilgi verecek.
ETİKETLER : 990
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN