İnsan Kaynakları 10 KASIM 2014 / 09:42

Girişimciler ve meleklerin buluşma noktası

Girişimcilere yönelik Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte StartNowHow eğitim seminerlerini başlatan BIC Angel Investments, sektörün deneyimli isimlerini bu kez yatırımcılar için bir araya getirecek. BIC Angel Investments’ın 13 Kasım Perşembe günü Divan Brasserie Beyoğlu’nda düzenleyeceği Melek Yatırımcı Semineri’nde Sina Afra, Cenk Bayrakdar, Prof. Dr. Erhan Erkut,  Dr. Joachim Behrendt, Dr. Recep Bildik ve Duygu Öktem katılımcılara bilgi ve deneyimlerini aktaracaklar.

Bu kapsamda MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut katılımcılara melek yatırımcılığın tanımı ile ilgili bilgiler sunacak. Borsa İstanbul Direktörü Dr. Recep Bildik ise Özel Pazar ile ilgili bilgiler verecek. BIC Angel Investments kurucusu Dr. Joachim Behrendt de ‘Türkiye’de Melek Yatırımcı Olmakla ilgili 5 Teorem’i paylaşacak.

Seminer kapsamında Pilott Hızlandırma Programı Koordinatörü Duygu Öktem koordinatörlüğünde “Melek Yatırımcı Nasıl Para Kazanır” başlıklı bir panel düzenlenecek. Panelde melek yatırımcı ve Markafoni eski yöneticisi Sina Afra, Revo Capital kurucusu Cenk Bayrakdar, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erhan Erkut ve BIC Angel Investments kurucusu Joachim Behrendt konuşmacı olarak yer alacak.
ETİKETLER : 995

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics