İnsan Kaynakları 10 KASIM 2014 / 09:42

Girişimciler ve meleklerin buluşma noktası

Girişimcilere yönelik Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte StartNowHow eğitim seminerlerini başlatan BIC Angel Investments, sektörün deneyimli isimlerini bu kez yatırımcılar için bir araya getirecek. BIC Angel Investments’ın 13 Kasım Perşembe günü Divan Brasserie Beyoğlu’nda düzenleyeceği Melek Yatırımcı Semineri’nde Sina Afra, Cenk Bayrakdar, Prof. Dr. Erhan Erkut,  Dr. Joachim Behrendt, Dr. Recep Bildik ve Duygu Öktem katılımcılara bilgi ve deneyimlerini aktaracaklar.

Bu kapsamda MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut katılımcılara melek yatırımcılığın tanımı ile ilgili bilgiler sunacak. Borsa İstanbul Direktörü Dr. Recep Bildik ise Özel Pazar ile ilgili bilgiler verecek. BIC Angel Investments kurucusu Dr. Joachim Behrendt de ‘Türkiye’de Melek Yatırımcı Olmakla ilgili 5 Teorem’i paylaşacak.

Seminer kapsamında Pilott Hızlandırma Programı Koordinatörü Duygu Öktem koordinatörlüğünde “Melek Yatırımcı Nasıl Para Kazanır” başlıklı bir panel düzenlenecek. Panelde melek yatırımcı ve Markafoni eski yöneticisi Sina Afra, Revo Capital kurucusu Cenk Bayrakdar, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erhan Erkut ve BIC Angel Investments kurucusu Joachim Behrendt konuşmacı olarak yer alacak.
ETİKETLER : 995
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN