İnsan Kaynakları 12 HAZİRAN 2016 / 11:37

Girişimcilerin imdadına yetişen ofis konsepti

İşini yeni kuran start up’lar için en büyük maliyet kalemi ofisler olurken, Regus’un ‘Sanal Ofis’ sistemi bu derdi çözüyor. Sanal Ofis kiralayan girişimler Türkiye’nin her yerinde 295 TL’den başlayan fiyatlarla şirket kurabiliyor ve Sanal Ofis hizmeti ile şirketin adıyla telefonların yanıtlanması, prestijli bir iş adresine sahip olma ve dünya genelinde 3 bine yakın Regus merkezinde ücretsiz Business Lounge kullanımı gibi hizmetlerden yararlanabiliyor.
Dünyanın 106 ülkesinde faaliyet gösteren, 977 şehirde 2 bin 800 merkezde 2,3 milyondan fazla kişiye hizmet veren Regus, Türkiye’de ise 23 merkezi ile modern ofis hizmetleri veriyor. Regus’un tüm merkezlerinde sanal ofis edinmek mümkün. Regus Türkiye Ülke Müdürü Hakan Atalay da, “Sanal Ofis ve Sanal Ofis Plus uygulamaları, özellikle yeni iş kuranların maliyetlerini düşürüp, esnek çalışmalarına olanak sağlayan bir sistem” bilgisini verdi. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN