İnsan Kaynakları 30 NİSAN 2016 / 08:10

Girişimcilik ve yaratıcılık için küresel eğitim

Etkileşimli öğrenme yöntemlerini uluslararası programlarla buluşturan Onward, girişimciliğin ve yaratıcı iş alanlarının keşfedilmesini hedefliyor. Şirketin kurucusu ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu Mert Türk, aynı zamanda Sina Afra’nın kurucusu olduğu Girişimcilik Vakfı’nın Fellow programı üyesi.
Onward; eğitim başlığında iki ayrı program organize ediyor. Bunlardan ilki girişimcilik teması ile gerçekleşen ve bir ay süren Onward Silikon Vadisi programı, ikincisi ise 10 gün süreli New York programı. Başarılı geçen ilk iki programın ardından Onward, yeni programlarını San Francisco, New York, Londra ve Milano gibi şehirlerde organize etmeye devam edecek. Öte yandan, en yakın tarihli programlardan olan Onward Silikon Vadisi programının ikincisi 3-13 Temmuz’da gerçekleştirilecek. Bu yıl ilk kez düzenlenecek Onward Londra programının ise Ağustos sonunda “Girişimcilik ve Finansal Teknolojiler” temasıyla organize edilmesi bekleniyor. Onward ve programları hakkında detaylı bilgiler www.onwardpage.com/ adresinde yer alıyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN