İnsan Kaynakları 29 TEMMUZ 2012 / 15:29

Glasshouse Türkiye, teknik ekibini güçlendirdi

GlassHouse Türkiye’de, Sena Kamar, EMC Networker ve Avamar Sistemleri Teknik Uzmanı, Serkan Oktay ise teknik mühendis olarak görevlerine başladı.
Kadir Has Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi mezunu Kamar, yüksek öğrenim hayatı boyunca bilişim teknolojileri organizasyonlarında, bölüm temsilciliği ve genel koordinatörlük görevleri üstlendi. İş hayatına İş Bankası iştiraki olan İşNet’in Network bölümünde, teknik destek uzmanı olarak başladı. İşnet’ten sonra Yapı Kredi Sigorta’da, özellikle Exchange, Active Directory, Storage ve Backup sistemleri üzerine odaklanan Kamar, burada görev yaptığı dönem boyunca çeşitli BT projelerinde destek görevler üstlendi.
GlassHouse Türkiye’de teknik mühendis olarak göreve başlayan Serkan Oktay ise Marmara Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun. İş hayatına 2002 yılında Eduline Bilgi Teknolojileri’nde BT Koordinatörü olarak başlayan Oktay, 2005 yılında Academytech Eğitim Merkezi’nde kurumsal satış müdürü olarak görev yaptı. Serkan Oktay sonrasında Panda Software’de Teknik Koordinatör olarak konumlandırıldı. GlassHouse’dan önce Stratus Bilişim Hizmetleri’nde Teknik Destek Şefi olarak çalışan Serkan Oktay, GlassHouse Türkiye’de teknik departmanda görev alacak.
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics